Skipark Eland Spišská Nová Ves

Skipark Eland Spišská Nová Ves

Lyžiarske stredisko Ski park ELAND sa nachádza nad mestečkom Spišská Stará Ves. Ponúka 4 zjazdovky s celkovou dĺžkou 2,1 km, bezplatné parkovisko, lyžiarsku školu, skiservis, požičovňu lyžiarskeho výstroja, bufet, reštauráciu a tiež požičovňu snežných skútrov. Kombinácia ľahkých a stredne náročných lyžiarskych terénov je čítaj viac..

Lyžiarske stredisko Čertov

Ski Čertov

Lyžiarske stredisko Čertov sa nachádza v regióne Javorníky/Kysuce. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 600 m.n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 900 m.n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 300 metrov. Najlepšie snehové podmienky stredisko poskytuje v mesiacoch december až čítaj viac..

Štrbské pleso

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Štrbské Pleso je jedna z troch miestnych častí obce Štrba, v podhorí Vysokých Tatier Štrbské Pleso je významné centrum turizmu a zimných športov, najvyššie položená turisticko-liečebná osada, nachádzajúca sa vo Vysokých Tatrách. Rozkladá sa na južnom brehu jazera Štrbské pleso v nadmorskej výške 1 346 m n. m. Do katastrálneho územia Štrbské čítaj viac..