Ranč u Bobiho

Ranč u Bobiho s celoročnou prevádzkou sa nachádza približne 15 km severozápadne od Levíc, je nové agroturistické centrum a ponúka možnosť aktívneho využitia voľného času pre milovníkov koní, športu, relaxu a prekrásnej prírody. Ranč u Bobiho v Novom Tekove vznikol v roku 2000.

Ponúka možnosť aktívneho využitia voľného času pre milovníkov koní, športu, relaxu, dobrého jedla a prekrásnej prírody s celoročnou prevádzkou. Množstvo aktivít, ktorými sa u nás môžete zabaviť, je naozaj veľké.

Napríklad jazda na koni, jazdecká škola, stolný tenis, kolky, tenis, minigolf, šípky, biliard, plážový volejbal, bazén, požičovňa bicyklov, stolný futbal, ubytovanie, stravovanie, detské ihrisko, zoo a veľa ďaľšieho. Ubytovanie je v rodinnom penzióne, pričom každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie, televízor – káblová televízia a satelit v cene, rádiomagnetofón. Stravovať sa tu dá v záhradnej reštaurácii  letných mesiacoch posedenia pri grile (v piatky a soboty živá hudba s možnosťou tanca) a country bály s bohatým programom a tombolou, v štýlovej reštaurácii, v romantickej reštaurácii – zimnej záhrade, v salóniku s krbom.
Nenechajte si nechať ujsť krásny zážitok s množstvom aktivít a nádhernými koňmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *