Kúpalisko Trenčín

Kúpalisko Trenčín sa nachádza pri hrade Trenčín.

Denná kapacita areálu letnej plavárne na Sihoti je 2000 osôb, pre návštevníkov je k dispozícii jeden plavecký bazén. Areál plavárne tvoria tri bazény – 50-metrový plavecký s teplotou vody 24 °C.
Väčšina návštevníkov uprednostňuje kúpanie v druhom antikorovom bazéne. Teplota vody v ňom dosahuje 25 až 26 °C a záujem je hlavne o časť, kde si možno dať perličkový kúpeľ. Nájdete v ňom aj dve malé detské šmykľavky. Posledný bazén patrí najmenším deťom. Je vyhrievaný na teplotu 28 °C. Pre športové vyžitie návštevníkov letnej plavárne je k dispozícií aj požičovňa športových potrieb, v prevádzke bude úschovňa bicyklov. V areáli kúpaliska sa nachádzajú 3 stanovištia s občerstvením, športoviská – volejbalové ihrisko, stolný tenis, detské ihriská, zahrať si môžete i futbal vo vode v nafukovacom ihrisku.

Letné kúpalisko bude otvorené za vhodných klimatických podmienok. Počas búrky sú návštevníci kúpaliska povinní opustiť priestory bazénov a priestory pod stromami.

0-metrový plavecký s teplotou vody 24 °C. Väčšina návštevníkov uprednostňuje kúpanie v druhom antikorovom bazéne. Teplota vody v ňom dosahuje 25 až 26 °C a záujem je hlavne o časť, kde si možno dať perličkový kúpeľ. Nájdete v ňom aj dve malé detské šmykľavky. Posledný bazén patrí najmenším deťom. Je vyhrievaný na teplotu 28 °C. Pre športové vyžitie návštevníkov letnej plavárne je k dispozícií aj požičovňa športových potrieb, v prevádzke bude úschovňa bicyklov. V areáli kúpaliska sa nachádzajú 3 stanovištia s občerstvením, športoviská – volejbalové ihrisko, stolný tenis, detské ihriská, zahrať si môžete i futbal vo vode v nafukovacom ihrisku.

Letné kúpalisko bude otvorené za vhodných klimatických podmienok. Počas búrky sú návštevníci kúpaliska povinní opustiť priestory bazénov a priestory pod stromami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *