Aquapark Galandia

Termál Centrum Galandia v Galante je pre návštevníkov otvorené od roku 2007. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje okolo 28ºC, no pre návštevníkov je zohrievaná geotermálnou vodou až na teplotu 36ºC. Bohužiaľ, nemá žiadne liečivé účinky. Komplex Termál Centrum Galandia sa nachádza za mestom, smerom na komplex Kaskády.

Centrum priamo nadväzuje na už existujúce plochy športu a rekreácie mesta Galanta. Termál centrum Galandia v Galante však ponúka aj relax a wellness služby ako napr. masáže či bylinkové kúpele. Na návštevníkov tu okrem aquaparku čaká aj reštaurácia, bufety a kaviareň, deti budú radi u uzatvorenému tobogánu a vonkajším 2 tobogánom. Vodný svet ponúka až 7 bazénov, ktoré sa nachádzajú nielen vonku, ale aj v krytej časti. Takže v prípade zlého počasia sa aj naďalej môžete kúpať v krytých bazénoch. Aquapark je vďaka krytej časti otvorený celoročne.

Mesto Galanta a okolie ponúka možnosti ubytovanie v penziónoch či apartmánoch. Ubytovanie je v čistom a príjemnom prostredí neďaleko aquaparku Galandia a ostatnýchzaujímavostí v okolí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *