Aquacity Poprad

V aquaparku Aquacity Poprad, ktorý sa rozprestiera iba 500m od mesta Poprad, zažijete príjemné chvíle plné zábavy či už ste dospelý alebo dieťa. Pre veľký počet wellness a iných služieb v areáli sa stal ideálnym miestom na strávenie pekných chvíľ s rodinou alebo priateľmi. V okolí aquaparku sa nachádza mnoho zaujímavostí, hneď za rohom je slovenské najkrajšie a najväčšie pohorie Tatry, ktoré je ako stvorené na turistiku.

VAquacity Poprad je termálna voda, ktorá obsahuje viac ako 20 minerálov, prúdi z hĺbky 1300 metrov a používa sa ako vodný a energetický zdroj pre celý komplex. O čistotu sa stará vlastné hygienické laboratórium a najmodernejšia technológia UV čistenia vody.
Priamo v areáli sa nachádza 50m plavecký bazén, vnútorné a vonkajšie termálne a relaxačné bazény s teplotou vody od 30 do 38°C, vodné šmýkačky a množstvo atrakcií. V areáli AquaCity Poprad sa nachádza 50 m krytý plavecký bazén, detský bazén, 3 vonkajšie termálne bazény, Mayská pyramída, Blue diamond – exkluzívne kryté termálne bazény, Vitálny svet, Kryocentrum, fitnes. Ak si prajete viac vzrušenia, existuje tu možnosť výberu tobogánov medzi spustením sa na twisteri – točenom tobogane, ktorý vás vráti do termálnej vody pod vami a čiernou dierou – diabolskou jazdou dlhým tmavým tunelom s laserovým osvetlením, ktorý vás pred vypustením do bazéna prevedie tmou.
Tento neuveriteľný aquapark Poprad čaká práve na Vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *